Usługi podnośnikiem Złotów

Podnośniki, zwyżki, dźwigi… Choć każdy może nazywać je inaczej, są to po prostu pojazdy, które ułatwiają człowiekowi wzniesienie się wysoko ponad ziemię. Pozwala to na wykonanie wielu prac i zadań na wysokości, jak dbanie o czystość i bezpieczeństwo w budynkach czy pielęgnacja zieleni. W kilka minut możemy znaleźć się na Twoim dachu, by przepchać jego komin, czy w koronach drzew, by je przyciąć. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Nasza historia

Firma Michałek została założona w 1991 roku, kiedy to świadczyliśmy usługi jednym podnośnikiem. Jednak zapotrzebowanie na nasze usługi stale wzrastało, dlatego też sukcesywnie poszerzaliśmy flotę o kolejne pojazdy. Dziś jesteśmy dużą, prężnie rozwijającą się firmą, mogącą pochwalić się możliwością wznoszenia się nawet 44 metry nad ziemię. Nasze podnośniki wyposażone są w najnowocześniejsze technologie i udogodnienia, zapewniające szybką i przede wszystkim bezpieczną pracę.

Dziś z naszych usług korzystają nie tylko klienci z Piły, gdzie znajduje się siedziba firmy, ale również z pobliskich miejscowości. Obsługujemy takie miasta, jak: Złotów, Chodzież, Trzcianka, Wałcz, jak również mniejsze miejscowości i pobliskie wioski.

Niezawodna flota firmy Michałek

Dysponujemy 6 podnośnikami, z czego każdy w nich wyróżnia się doskonałym stanem technicznym. Bezpieczeństwo jest podstawą w naszej firmie, dlatego też regularnie dokonujemy przeglądów i napraw pojazdów. Każdy z nich jest inny i może być wykorzystany do zróżnicowanych zadań. Posiadają m.in. blokadę tylnego mostu, radiowe sterowanie góra – dół, teleskopowy podnośnik, jak również są wyposażone w obrotowy kosz.

Nasze pojazdy nigdy nas nie zawodzą i pozwalają nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie, co doceniają nasi zadowoleni klienci. Stań się jednym z nich i już dziś zadzwoń zapytać o nasze usługi. Przekonasz się, że współpraca z nami to czysta przyjemność. Jeśli usługi podnośnikiem w Złotowie i okolicach, to tylko Michałek!

Usługi podnośnikiem Złotów

Potrzebujesz podnośnika? Czekamy na telefon i już jedziemy!

Otwierasz firmę, stawiasz dom lub inny budynek? Twoja elewacja wymaga wyczyszczenia? A może drzewa na Twojej działce wymagają przycięcia, gdyż stwarzają zagrożenie? W każdym z tych przypadków, jak i w wielu innych, możesz zgłosić się właśnie do nas. Zajmujemy się tego typu usługami i chętnie podejmiemy się Twojego zlecenia. Zakres wszystkich naszych działań sprawdzisz m.in. tutaj. Jeśli masz nietypowe zlecenie do wykonania i nie jesteś pewien, czy się go podejmiemy, skontaktuj się z nami pod numerem: 606 654 119.