Usługi podnośnikiem koszowym Wałcz

Z usług podnośników korzysta na co dzień wiele osób. Szczególnie właściciele firm, budynków, jak również prywatnych domów. Elewacja każdego budynku wymaga co jakiś czas odświeżenia, rynny potrzebują udrożnienia, a komin – przepchania. Można wykonywać takie prace z pomocą drabiny czy rusztowania, jednak zdecydowanie bezpieczniej i szybciej jest wynająć firmę oferującą usługi podnośnikiem koszowym. Wałcz, Piła, Złotów, Chodzież i okolice – to obszar, na którym prężnie działamy.

Jak dobierać podnośniki do konkretnych zleceń?

Gdy stoisz przed wyborem najlepszego wysięgnika, który sprosta zadaniu, które masz do wykonania, powinieneś wziąć pod uwagę kilka kwestii.

– Głównym parametrem jest wysokość, na jaką sięga urządzenie. Jeśli interesuje Cię pielęgnacja zieleni czy wycinka drzew, wystarczająca może okazać się zwyżka z wysięgiem do 27 metrów. Jeśli jednak planujesz prace przy wieżowcu, niezbędny może okazać się nasz Wumag o zasięgu aż 44 metrów.

– Nie bez znaczenia jest także udźwig ruchomego podestu. Należy zadać sobie pytanie, kto i co ma być wzniesione i jaka będzie łączna waga. Do wielu prac wystarcza udźwig do 200 kg, jednak przy cięższym załadunku, istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu, który udźwignie nawet 350 kg.

– Jeśli ważna jest dla Ciebie dokładność i zlecane przez Ciebie prace będą wymagały dotarcia do różnych zakamarków, zwróć również uwagę na boczny wysięg podnośnika. Nasze maszyny mogą mieć zróżnicowany wysięg – od 12 m do 25 m.

–Kolejnym ważnym parametrem jest teren, na którym będą wykonywane prace. Istotnym jest fakt, czy jest on utwardzony, czy może piaszczysty i trudny. Należy sprawdzić również, jak dużo miejsca będzie miał podnośnik.

Jako profesjonaliści w branży, jesteśmy w stanie trafnie dopasować nasz sprzęt do Twoich potrzeb. To dzięki rozbudowanej flocie pojazdów oraz wielu latach doświadczeń i wykonanych zleceń. Możemy wykonać dla Ciebie: czyszczenie elewacji, pielęgnację zieleni, udrażnianie rynien i wiele innych.

Usługi podnośnikiem koszowym Wałcz

Nowoczesna i rozwinięta flota podnośników – tylko u Michałka

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku. Zaczynaliśmy od pracy jednym podnośnikiem, a dziś dysponujemy aż 6, wysokiej klasy pojazdami, które oddajemy do dyspozycji naszych klientów. Usługi koszowe świadczymy 24h, dzięki czemu odpowiadamy na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, co chcesz nam zlecić, zadzwoń i podaj szczegóły, a my idealnie dopasujemy odpowiedni sprzęt wraz z operatorem. Jesteśmy dokładni i terminowi. Dbamy o bezpieczeństwo oraz stawiamy szczególny nacisk na jakość wykonywanych przez nas usług. Zadzwoń, nawiążmy owocną współpracę już dziś!