Podnośnik Piła – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Wykorzystując podnośnik Piła, jesteś w stanie zrealizować każde zadanie na wysokości. Bez problemu zamontujesz baner, wyczyścisz elewację czy rynny i zdejmiesz z drzewa biednego kotka. To niezawodne narzędzie sterowane przez wykwalifikowanych operatorów zapewni Ci najwyższe bezpieczeństwo i skuteczne działanie. Na rynku wiele firm oferuje usługi podnośnikiem. Jednak czym właściwie jest wysięgnik koszowy teleskopowy i jak działa?

Jak działa podnośnik koszowy teleskopowy?

Wysięgniki teleskopowe spośród wszystkich rodzajów zwyżek charakteryzują się prostym, wysuwanym ramieniem, które zbudowane jest z jednego lub kilku członów zakończonych koszem. Umożliwia ono w łatwy sposób dostać się na określoną wysokość. Urządzenia te można obsługiwać przy pomocy panelu sterowania umieszczonego na dolnym podeście bądź bezpośrednio z kosza. Siłowniki hydrauliczne zamontowane w podnośnikach koszowych teleskopowych zapewniają płynne działanie, co jest niezwykle istotne przy transportowaniu osób lub materiałów. Praca ramienia jest skoordynowana, a dodatkowe funkcje tj. stabilne podnoszenie kosza zapewnia pracownikom należyte bezpieczeństwo.

Wyposażenie wysięgników teleskopowych

Zwyżki teleskopowe zaopatrzone są w szereg dodatkowych funkcji mających na celu zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa pracownikom, osobom znajdującym się w pobliżu, a także transportowanemu załadunkowi. Zaliczyć można do nich m.in.:

Podnośnik Piła

– blokada niebezpiecznych ruchów podczas pracy,
– skyguard – zapewnia ochronę przeciwzgnieceniową zarówno dla operatora, jak i dla panelu sterowania w koszu,
– systemy stabilizujące pozycję pionową,
– dodatkowe źródło zasilania, które pozwala na podłączenie elektronarzędzi bezpośrednio w koszu.

Podnośnik Piła – wynajem, cena

Finalna cena wynajmu podnośnika teleskopowego na terenie Piły i okolic uzależniona jest od formy wynajmu. Jeśli ruchomy podest potrzebny jest okazjonalnie, do wykonania prac krótkoterminowych, wtedy cena przeważnie ustalana jest na podstawie stawki dziennej. Natomiast chcąc wynająć podnośnik długoterminowo, stawka liczona jest indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta.

Zakup zwyżki koszowej to spora inwestycja. Zazwyczaj mogą sobie na to pozwolić tylko firmy, które na co dzień korzystają z tego typu maszyn. O wiele korzystniejszym rozwiązaniem jest wynajem podnośnika koszowego, ze względu na brak dodatkowych kosztów związanych z regularnym serwisowaniem, naprawą i utrzymaniem maszyn.

Michałek – profesjonalne podnośniki Piła

Kontaktując się z naszą firmą, zapewnisz sobie pracę przy użyciu najlepszych podnośników w całej Pile. Urządzenia, które udostępniamy, są profesjonalne i niezawodne. Podnośniki teleskopowe sprawdzą się zarówno we wnętrzach (hale, magazyny), jak i w warunkach zewnętrznych. Konieczność przebywania na wysokościach pracowników z różnych branż skłoniła nas do świadczenia usług wysięgnikami koszowymi, które są bezpieczne i zapewniają komfort pracy. Oferujemy wynajem zwyżek koszowych, które obsługiwane są przez operatorów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu cały proces zajmuje o wiele mniej czasu niż zazwyczaj. Z nami wykonasz działania na NAJWYŻSZYM poziomie!