Usługi koszowe Złotów

Maszyny z napędem 4×4, usługi koszowe (Złotów, Piła i okolice) nawet 44 metry nad ziemią, doświadczenie zdobywane już od 1991 roku. To właśnie wyróżniki firmy Michałek, która jest znana w całej Pile, ale również w ościennych gminach, a nawet powiatach. Do czego można użyć i kiedy skorzystać z usług koszowych? Czy są one przeznaczone tylko dla firm, czy może również dla osób prywatnych? Odpowiedź jest prosta. Każdy może skorzystać z usług naszej firmy. Zajmujemy się pielęgnacją zieleni w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej, jak również świadczymy usługi czyszczenia i zabezpieczania budynków.

Szukasz firmy świadczącej usługi koszowe w Złotowie? Zadzwoń!

Z nami duża wysokość nie stanowi problemu. Szczególnie odkąd posiadamy pojazd marki Wumag, który może wznieść się na wysokość aż 44 metrów i o wysięgu bocznym do 25 metrów (tego nie ma konkurencja!). Nasza firma ma siedzibę w Pile, jednak tak naprawdę jej zasięg obejmuje wiele sąsiednich miejscowości, jak właśnie Złotów, Chodzież Wałcz, Trzcianka i inne.

Kiedy warto skorzystać z naszych usług?

Oto sytuacje, kiedy to warto dzwonić do Michałka:

– by odśnieżyć swój dach czy usunąć z niego sople,
– przy czyszczeniu, konserwacji lub naprawie elewacji,
– do czyszczenia okien,
– aby zadbać o zieleń (przycinka, pielęgnacja),
– do czyszczenia rynien i kominów,
i inne.

Prace dźwigowe wykonujemy zarówno w przypadku nowopowstających budynków, jak i tych, wymagających renowacji czy remontu. Dzięki nam ułatwisz też sobie montaż czy przemieszczanie gabarytowych obiektów. Świadczymy usługi również w nietypowych przypadkach, wykraczających poza naszą ofertę, a także w sytuacjach awaryjnych. Jeśli nie masz pewności, czy będziemy w stanie pomóc, skontaktuj się z nami, a zobaczymy, co da się zrobić.

Usługi koszowe Złotów

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Firma Michałek swoją ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i do firm, wspólnot, spółdzielni i instytucji. Zakres naszych działań oraz możliwości naszego sprzętu są tak duże, że jesteśmy w stanie wykonać większość prac na wysokościach. Nie musisz korzystać z usług firm alpinistycznych, nie wspinaj się też na wysokie drabiny, gdyż nie jest to bezpieczne. Skorzystaj z naszych usług koszowych w Złotowie i okolicach i przekonaj się, że to najlepsze rozwiązanie. To gwarancja bezpieczeństwa, fachowości i szybkiego wykonania prac.

Jak wygląda nasza praca?

Kiedy wykonasz do nas telefon, wybieramy dogodny termin dla obu stron. Ustalamy szczegóły zlecenia i… jedziemy. Nasz pracownik wchodzi do kosza urządzenia, przypina się linami bezpieczeństwa i operator wznosi go na odpowiednią wysokość. Wszystko dzieje się sprawnie i szybko, gdyż mamy duże doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac nad ziemią. Zadzwoń do nas już dziś i podejmijmy współpracę!