Podnośnik koszowy Piła i prace na wysokości

Wszelkiego rodzaju prace na wysokości to nieodłączny element sprawnego funkcjonowania firm z różnych branż. Dzięki nim można m.in.: dokonywać napraw, czyścić zewnętrzne części budynków czy montować materiały reklamowe. Przed rozpoczęciem działań na znacznych wysokościach należy znaleźć odpowiedni sprzęt, który zagwarantuje nam bezpieczeństwo i komfort. Dobrym rozwiązaniem jest podnośnik koszowy Piła. Jakie są rodzaje wysięgników z ruchomym podestem i do czego służą? Odpowiedź znajduje się poniżej.

Rodzaje podnośników koszowych

Podnośnikiem koszowym określa się grupę maszyn, których elementem konstrukcji jest kosz wynoszony na daną wysokość przy pomocy wysięgnika. Możemy do nich zaliczyć:

podnośniki teleskopowe – sprzęt przeznaczony do pracy na dużych wysokościach. Dzięki dużemu zasięgowi bocznemu mogą one bez problemu omijać przeszkody i docierać do trudno dostępnych miejsc. Duża ładowność umożliwia transport zarówno pracowników, jak i materiałów budowlanych,
– podnośniki przegubowe – świetnie sprawdzają się tam, gdzie niezbędny jest duży zasięg boczny. Ich mniejsze warianty idealnie nadadzą się do pracy w halach i magazynach. Ich solidna konstrukcja zapewnia długą żywotność i niezawodność. Charakteryzują się także łatwym utrzymaniem i konserwacją,
– podnośniki nożycowe – przydają się w małych i ciasnych pomieszczeniach. Dzięki ich zróżnicowanym wymiarom można z łatwością wybrać odpowiedni model do potrzeb pomieszczenia czy wykonywanych zadań.

Podnośnik koszowy Piła

Podnośniki do prac na różnych wysokościach

W zależności od tego, jakiego typu prace musimy wykonać, należy wybrać odpowiedni sprzęt. Decydując się na wynajem zwyżek koszowych, należy mieć na względzie takie parametry jak: maksymalna wysokość, na jaką dotrze kosz, wysięg boczny, udźwig i dodatkowe udogodnienia, np. napęd 4×4, który umożliwi poruszanie się podnośnika nawet po nierównych terenach. W ofercie Michałek dostępny jest szeroki wybór podnośników, które nadadzą się zarówno do prac wewnątrz budynków, jak i do szeroko zakrojonych działań na zewnątrz. Podnośnik koszowy 16 m, 18 m, 26 m, 27 m, 44 m to zaledwie kilka propozycji, jakie oferujemy. W naszej flocie znajdują się maszyny o wysięgu bocznym sięgającym nawet 25 m, które są w stanie wynieść na wysokość osoby i materiały o łącznej wadze 350 kg.

Podnośnik koszowy Piła – wynajem

Firma Michałek istnieje od 1991 roku i z każdym dniem zdobywa coraz większe doświadczenie w kwestii świadczenia usług podnośnikiem koszowym na terenie Piły. Mieliśmy już do czynienia z wieloma zleceniami, w tym czyszczenie kominów, dachów czy podcinka drzew. Wynajmujemy podnośniki koszowe teleskopowe z profesjonalnymi operatorami, którzy dbają o należyte bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanych prac. Kooperacja z nami zapewni Ci szybkie i dokładne wykonanie jakiejkolwiek czynności na wysokości. Dajemy gwarancję, że nie zdarzają nam się pomyłki. Dojeżdżamy w każde, nawet trudno dostępne miejsce,a dodatkowym atutem naszej firmy, jest działalność 24/7, dlatego możesz na nas liczyć zawsze i wszędzie.