Podnośnik Chodzież

Działania podejmowane na wysokościach to odpowiedzialna i ryzykowna praca. Kluczem do zapewnienia bezpieczeństwa podczas tego rodzaju czynności, jest odpowiedni i sprawdzony podnośnik Chodzież. Powinien on spełniać szereg wymogów, aby przy jego pomocy móc świadczyć niezawodne usługi, dlatego tak ważne jest, aby korzystać tylko z solidnych i bezpiecznych podnośników. Chciałbyś wyczyścić elewację lub okna? Przyciąć drzewo? A może doprowadzić do porządku komin? Wszystko to wykonasz przy użyciu podnośników koszowych!

Do czego służy podnośnik Chodzież?

Podnośniki przydają się do małych i dużych prac, które należy wykonać na wysokości. W naszej flocie znajdują się podnośniki teleskopowe sięgające na wysokość nawet 44 m. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci dostęp do ciężko osiągalnych miejsc. Decydując się na wynajem podnośnika koszowego, możesz wykonać takie czynności, jak:

– wycinka i przycinka drzew,
– czyszczenie okien, rynien i kominów,
– konserwacja oświetlenia,
– wszelkiego rodzaju prace budowlane,
– montaż i naprawa linii energetycznych.
– montaż banerów reklamowych.

To zaledwie kilka z możliwości. Wykorzystanie dźwigu na samochodzie to korzystna inwestycja gwarantująca należyte bezpieczeństwo. Kosz sterowany przez wykwalifikowanych operatorów zapewni Ci wykonanie prac na najwyższym poziomie.

Podnośnik Chodzież

Jaki podnośnik teleskopowy wybrać?

Od tego, jaki podnośnik wybrać, w głównej mierze zależy jego przeznaczenie. Jeśli potrzebujesz podnośnik koszowy do wycinki drzew, wystarczy Ci taki, który sięga od 16 m do 27 m. Jednak, gdy musisz umyć okna na ostatnim piętrze wieżowca, wtedy z pewnością przyda się coś wyższego, np. podnośnik o wysokości 35 m lub 44 m. Przy wyborze warto też zwrócić uwagę na udźwig podnośnika i jego wysięg boczny. Są to niezwykle ważne parametry, które pozwolą Ci zdecydować się na odpowiedni model do danej pracy. Jeśli kosz ma wynieść na wysokość tylko pracowników, wystarczy, aby udźwig wynosił 200 kg, natomiast w przypadku, gdy wysięgnik ma pomóc w transporcie ciężkich materiałów, warto rozważyć ruchomy podest o większym maksymalnym obciążeniu, sięgającym np. 600 kg.

Wynajem podestów ruchomych Chodzież

W firmie Michałek oferujemy wynajem podnośnika koszowego na terenie Chodzieży i nie tylko. Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem klientów, z racji tego, nieprzerwanie, od wielu lat, możemy świadczyć usługi podestem ruchomym. Wypożyczając sprzęt do pracy na wysokości mamy na względzie najwyższe dobro klienta i jego bezwzględne bezpieczeństwo, dlatego nasze działania przeprowadzamy w oparciu o zasady BHP z zachowaniem odpowiedzialności. Oferujemy szeroki wybór podnośników, które idealnie sprawdzą się do każdego rodzaju prac wysokościowych. Dysponujemy wysięgnikami koszowymi o zasięgu: 15 m, 16 m, 18 m, 26 m, 27 m, 32 m i 44 m.

Nasze podnośniki to sprawdzone i najlepsze maszyny na rynku. Współpracując z nami, nie musisz obawiać się, że sprzęt ulegnie awarii lub będzie zagrażać życiu, ponieważ na bieżąco przeprowadzamy konserwacje i przeglądy udostępnianych maszyn. Wszystko po to, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z tego, że wybrali właśnie nas.