Podnośnik koszowy Wałcz

Z dnia na dzień usługi wykonywane podnośnikami koszowymi stają się coraz bardziej powszechne. Nic dziwnego, popularność reklam wielkoformatowych czy wzrost świadomości społeczeństwa na temat odpowiedniej czystości poszczególnych elementów budynków mają wpływ na zwiększone zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi. Wynajem wysięgników koszowych również w Wałczu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pomimo tego, że jesteśmy firmą mającą siedzibę w Pile, to bez problemu docieramy do miejscowości w pobliżu. Podnośnik koszowy Wałcz to rozwiązanie Twoich problemów!

Podnośnik koszowy Wałcz – różne rodzaje

Chcemy pomagać naszym klientom, niezależnie od tego, jakie prace muszą wykonać, dlatego rozszerzyliśmy naszą flotę, aż do 6 niezawodnych i sprawdzonych wysięgników. Każdy różni się od siebie parametrami, ale wszystkie działają tak samo sprawnie.

Flota niezawodnych wysięgników teleskopowych

Z chęcią udostępniamy naszym klientom poniższe samochody z wysięgnikami:

– Ruthmann 4×4, max wysokość: 16 metrów, max wysięg boczny: 12 m, udźwig: 200 kg,
– Star Bumar 6×6, max wysokość: 18 metrów, max wysięg boczny: 9 m, udźwig: 300 kg,
– Ruthmann, mac wysokość: 18 metrów, wysięg boczny 13 m, udźwig: 280 kg,
– MAN-Wumag WT 260, max wysokość: 26 metrów, max wysięg boczny 17 m, udźwig: 280 kg
– podnośnik o wysokości 27 metrów, wysięg boczny: 22 m, udźwig: 320 kg
– Wumag, max wysokość: 44 metry, wysięg boczny: 25 m, udźwig: 350 kg.

Podnośnik koszowy Wałcz

Najwyższe bezpieczeństwo podczas prac na wysokości

Jako firma zajmująca się pracami na wysokości od 1991 roku, mamy świadomość, jak ważne w takich momentach jest bezpieczeństwo. Wiele przedsiębiorstw, chcąc zaoszczędzić, decyduje się na wynajem rusztowań lub drabin. Niestety jest to rozwiązanie, które może być tragiczne w skutki. Niestabilność i ruchliwość tych narzędzi sprawia, że bardzo łatwo o upadki i poważniejsze urazy pracowników. O wiele prościej i szybciej jest wybrać usługi wykonywane przez solidne podnośniki koszowe wraz z doświadczonym operatorem. Dzięki nam nie będziesz musiał już więcej się zamartwiać czy zapewniłeś odpowiednie warunki do pracy.

Michałek – profesjonalnie i kompleksowo

Chcemy, aby nasi klienci mogli przeprowadzać kompleksowe czynności na wysokości, dlatego nasza oferta obejmuje szereg propozycji, pozwalających zadbać o nienaganny wygląd zewnętrzny budynku. Udrażniamy rynny, czyścimy kominy, okna i elewacje, a do tego zajmujemy się wycinką i podcinką drzew. Nasze działania jednak obejmują znacznie więcej. Chętnie podejmujemy się nietypowych prac tj. montaż oświetlenia czy banerów reklamowych. Wystarczy, że zadzwonisz, a z chęcią damy Ci znać, czy wykonujemy dane usługi koszowe w Wałczu.