Usługi podnośnikiem Piła

Podnośniki koszowe to zaawansowane maszyny, z którymi należy obchodzić się w odpowiedzialny sposób. Wystarczy chwila nieuwagi, aby prace na wysokości zakończyły się niepotrzebną tragedią, dlatego tak ważne jest, żeby bezwzględnie przestrzegać przepisów BHP i mieć oczy dookoła głowy.

Usługi podnośnikiem Piła świadczone przez profesjonalistów zagwarantują Ci świetnie wykonane działania, bez przykrych niespodzianek.

Bezpieczne użytkowanie podnośników koszowych

Każde zlecenie przy użyciu podnośnika ma odmienny charakter i wymaga innego podejścia. Poniżej przedstawiamy uniwersalne zasady, które pomogą Ci zachować odpowiedni poziom bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych prac.

– ukończenie kursu operatora podnośnika da Ci teoretyczne oraz praktyczne umiejętności, nabyte pod okiem profesjonalistów. Zapoznasz się z podstawami niezbędnymi do tego, aby móc dobrze wykonywać zawód.
– Umiejętne korzystanie z instrukcji obsługi maszyny. W razie jakiegokolwiek zwątpienia należy sięgnąć po rzetelne źródło informacji, które tym samym, jest spisem obowiązujących Cię zasad.
– Podczas wykonywania zadań powinieneś kierować się bezpieczeństwem zarówno swoim, jak i współpracowników. Presja czasu, problemy prywatne czy zła pogoda nie mogą mieć wpływu na to, że zapomnisz o zachowaniu należytego bezpieczeństwa.

Inne usługi wykonywane przez firmę Michałek

Usługi podnośnikiem Piła – najczęstsze błędy

Operator wysięgnika każdego dnia staje przed ogromnie ważnym zadaniem, gdzie odpowiada za bezpieczeństwo swoje i innych. Jeśli pracownik podejmuje tylko przemyślane działania i pracuje zgodne z wytycznymi BHP, nie powinno dojść do opłakanych w skutkach sytuacji.

Czynnik, który w znacznym stopniu ma wpływ na bezpieczeństwo pracy, to nieodpowiednie sprawdzenie stanu technicznego podestu ruchomego przed rozpoczęciem działań. Wykonując za każdym razem przegląd urządzenia, jesteśmy w stanie wykryć drobne usterki, a tym samym szybko je naprawić.

Inny, ważny aspekt, to odpowiednio wcześniej sprawdzone podłoże, po którym będzie poruszać się maszyna. Bardzo często się o tym zapomina, a może to uchronić od zniszczenia delikatnej kostki brukowej i płytek lub osunięcia się nieubitego gruntu, co poskutkujem upadkiem podnośnika.

Oraz najważniejsze – stosowanie środków ochrony osobistej! Rękawice robocze, kamizelki odblaskowe czy odpowiednie elementy ochrony oczu i uszu. Rezygnując z kasku ochronnego lub nieprzypinanie się lonżą do punktu kotwienia na koszu wysięgnika to najgorsze błędy, jakie można popełnić podczas użytkowania zwyżki. Kask na głowie skutecznie chroni przed urazami głowy, w wyniku np. uderzenia w strop budynku. A dzięki szelkom bezpieczeństwa nie wypadniesz z kosza.

Profesjonalne usługi podnośnikiem Piła

Firma Michałek jest liderem na rynku usług podnośnikiem koszowym. Nasza oferta zawiera rozbudowaną flotę wysięgników teleskopowych o różnych wysokościach – od 16 do 44 m. Współpracując z nami, możesz spodziewać się skrupulatnie wykonanej pracy. Jesteśmy, fachowi, godni zaufania, dotrzymujemy terminów, a co najważniejsze – gwarantujemy ponadprzeciętne bezpieczeństwo na placu robót. Nasi operatorzy to tylko i wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy wiedzą jak wykonywać zadania, aby nikt nie ucierpiał.

Wynajmij podnośnik koszowy i czerp korzyści już dziś. Z chęcią wypożyczamy nasz sprzęt do mycia okien, kominów, elewacji i wielu innych. Pomożemy Ci – i wszystko stanie się prostsze!