Podnośnik koszowy Złotów

Usługi podnośnikami koszowymi stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, gdyż przybywa budynków, o które trzeba dbać, reperować, czyścić, jak również większą wagę przykłada się do pielęgnację zieleni. Nie brakuje również chętnych na montaż wielkoformatowych reklam, jak banery czy billboardy. Również w powiecie złotowskim tego typu usługi cieszą się coraz większą popularnością. Dlatego też zasięg działania firmy Michałek z Piły poszerzył się również o ten rejon. Podnośnik koszowy Złotów? To nie problem!

Różnego rodzaju podnośniki koszowe w Złotowie

Zależnie od potrzeb i wyzwań, jakie stawiają przed nami nasi klienci, postanowiliśmy stale poszerzać naszą flotę. Tak, aby żadne zadanie nie było nas w stanie zaskoczyć. Dzięki temu możemy też sięgać coraz wyżej (dosłownie i w przenośni), bo już nawet na 44 metry nad ziemią!

Jaką flotą dysponujemy?

Do dyspozycji naszych klientów mamy 6 pojazdów:

– Ruthmann 4×4 o wysokości do 16 metrów, z wysięgiem bocznym do 12 m,
– Star Bumar 6×6 o wysokości do 18 metrów, z wysięgiem bocznym do 9 m,
– Ruthmann o wysokości 18 metrów, z wysięgiem bocznym do 13 m,
– MAN-Wumag WT 260, o wysokości 26 metrów, z wysięgiem bocznym do 17 m,
podnośnik o wysokości 27 metrów, z wysięgiem bocznym do 22 m,
– Wumag o wysokości do 44 metrów, z wysięgiem bocznym do 25 m.

Podnośnik koszowy Złotów

Prace wysokościowe to nasz chleb powszedni

Wykonywanie prac na wysokości wymaga nie lada umiejętności oraz sprzętu. Wiele rzeczy może być wykonywanych z pomocą lin alpinistycznych, rusztowania czy nawet drabiny. Może, ale nie musi. Prace na wysokościach to poważna sprawa. Nieumiejętnie wykonywane mogą kosztować zdrowie, a nawet życie. O wiele szybciej, sprawniej i bezpieczniej jest skorzystać z usług firmy dysponującej podnośnikami koszowymi wraz z doświadczonymi operatorami. To gwarancja wysokiej jakości wykonywanych usług. To również duża oszczędność czasu i… zmartwień. Zamawiasz usługi, a my przyjeżdżamy i wykonujemy swoją pracę najlepiej, jak potrafimy.

Kompleksowe usługi w firmie Michałek

Dbamy o to, by nasi klienci mogli dbać o swoje budynki kompleksowo. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się wszystko to, co jest niezbędne do utrzymania budynków w czystości oraz zapewniając bezpieczeństwo. Za jednym zamachem możemy wyczyścić i udrożnić rynny, zadbać o czystość przeszkleń, wykonać prace naprawcze dachu, jak również zająć się drożnością komina. Podejmujemy się także nietypowych prac, które często zlecają nam klienci. Jesteśmy otwarci na współpracę w niemal każdym zakresie. Dzięki temu, że dysponujemy różnego rodzaju pojazdami, możemy sprostać wielu wyzwaniom. Potrzebujesz usług podnośnikiem koszowym w Złotowie lub w okolicach? Zadzwoń do nas.