Usługi podnośnikiem Wałcz

Bezpiecznie, szybko, dokładnie, z dobrym podejściem do klienta i terminowością. Jeśli szukasz firmy świadczącej usługi podnośnikiem w Wałczu (i okolicach), nie szukaj dłużej. Ponad 30 lat doświadczenia mówi samo za siebie. Właśnie od tylu lat, jako firma Michałek, świadczymy usługi koszowe w Pile i pobliskich, ościennych miejscowościach. Stale poszerzamy naszą ofertę i rozbudowujemy naszą flotę, odpowiadając na potrzeby naszych klientów.

Jakim sprzętem dysponujemy?

Od 1991 roku, odkąd działamy w branży, zaopatrzyliśmy się w 6 pojazdów, charakteryzujących się różnymi parametrami:

– Ruthmann z napędem 4×4 o zasięgu wysokości 16 metrów (wysięg boczny do 12 m),
– Star Bumar z napędem 6×6 o wysokości 18 metrów (wysięg boczny do 9 m),
– Ruthmann (wysokość 18 metrów, wysięg boczny do 13 m),
– MAN-Wumag WT 260 (26 metrów, z wysięgiem bocznym 17 m),
– podnośnik o wysokości 27 metrów, (wysięg boczny do 22 m),
– Wumag o wysokości nawet do 44 metrów i z wysięgiem bocznym aż 25 m.

Podnośniki koszowe stworzone do pracy na wysokościach

Każde ze zleceń, którego się podejmujemy ma inny charakter i wymaga odmiennego podejścia. Przy każdym z nich dbamy bezwzględnie o zachowanie bezpieczeństwa. Nasi operatorzy są odpowiednio przeszkoleni, doświadczeni i wykwalifikowani do wykonywania prac na wysokościach. Zlecając nam poszczególne zadania nie musisz się więc o nic martwić. Korzystając z usług firm dźwigowych, nie musisz rozstawiać rusztowań, drabiny czy stosować lin alpinistycznych. Podnośniki koszowe są wręcz stworzone do bezpiecznej pracy na wysokościach i warto powierzyć takie zadania właśnie firmie Michałek.

Najlepsze usługi podnośnikiem Wałcz

Jakie możliwości drzemią w naszych zwyżkach?

Napęd 4×4 lub 6×6, wysięgnik nawet na 44 metry, udźwig do 350 kg. To jedne z możliwości, jakie drzemią w naszym sprzęcie. Możemy dostosować go do możliwości i potrzeb danego zadania. Poradzimy sobie na drogach miejskich, jak i na nieco trudniejszym terenie. Nasi kierowcy i operatorzy są w stanie dotrzeć w wiele miejsc i sprostać oczekiwaniom naszych klientów – nawet tych wymagających. Niezależnie od tego, czy chodzi o budynki, drzewa, linię energetyczną czy billboardy, firma Michałek sprawdza się w każdej sytuacji. Masz nietypowe zlecenie? Również możesz się z nami skontaktować. Zobaczymy, co da się zrobić!

Usługi podnośnikiem Wałcz, Piła, Chodzież, Złotów i okolice – polecamy się do czyszczenia elewacji, rynien, do pielęgnacji zieleni i nie tylko.