Podnośnik Wałcz

Sprawne wysięgniki koszowe to podstawa, aby bezpiecznie wykonywać prace na wysokościach. Ich różne warianty umożliwiają dobór maszyny do indywidualnych potrzeb. Maksymalna wysokość, udźwig czy wysięg boczny to zaledwie kilka z kryteriów, które powinno brać się pod uwagę, gdy wybieramy podnośnik. Wałcz, Piła, Chodzież, Złotów i Trzcianka, to miejsca, gdzie bez przeszkód docieramy samochodami z wysięgnikiem. Naszym znacznym atutem jest ekspresowy czas realizacji, fachowość działań i doświadczeni operatorzy.

Największa flota podnośników w Wałczu!

Działamy na rynku od ponad 30 lat. Tak duże doświadczenie przełożyło się na dobrą znajomość potrzeb klientów. Analizując zgłaszane zapotrzebowanie na dane usługi, udało nam się stworzyć flotę idealną, dzięki której każdy znajdzie dokładnie takie urządzenie, jakiego potrzebuje. Chętnie udzielamy fachowego doradztwa w kwestii wyboru podnośników koszowych. Powiedz nam, do jakiego wysięgnika potrzebujesz, a my dobierzemy model idealny. Dysponujemy takimi wysięgnikami, jak:

– podnośnik: wysokość 16 metrów, wysięg boczny 12 m: Ruthmann 4×4,
– podnośnik: wysokość 18 metrów, wysięg boczny 9 m: Star Bumar 6×6,
– podnośnik: wysokość 18 metrów, wysięg boczny 13 m: Ruthmann,
– podnośnik: wysokość 26 metrów, wysięg boczny 17 m: MAN-WUMAG WT 260,
– podnośnik: wysokość 27 metrów, wysięg boczny 22 m,
– podnośnik: wysokość 44 metry, wysięg boczny 25 m: Wumag.

W wysięgniki koszowe zaopatrujemy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Pomagamy wszystkim! I to o każdej porze dnia i nocy, ponieważ oferujemy usługi 24/7. Zadzwoń do nas i powiedz, kiedy mamy się zjawić, a na pewno się nie zawiedziesz.

Podnośnik Wałcz

Michałek – profesjonalne podnośniki koszowe

Wybierając właśnie nas, jako firmę, która dostarczy Ci zwyżek, możesz spodziewać się wielu korzyści, a jest to m.in.:

– dojazd we wskazane miejsce – posiadamy maszyny z napędem na 4 i 6 kół. Dzięki temu bez problemu docieramy wszędzie, gdzie tylko nas poprosisz. Trudne warunki terenowe nie robią na nas wrażenia, dlatego możesz być przekonany, że nic nas nie powstrzyma,
– duża i zróżnicowana flota pojazdów – zapewnimy Ci najbezpieczniejsze i najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki którym dotrzesz na wysokość nawet 44 m,
– profesjonalni i doświadczeni operatorzy – możesz mieć pewność, że osoby obsługujące ruchomy podest przeszły szereg szkoleń i mają odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu. Pomogą Ci oni szybko i sprawnie dostać się w każde miejsce,
– miła współpraca nastawiona na partnerstwo – zależy nam, aby każdy klient, bez względu na rodzaj wykonywanych prac, czuł się komfortowo. Z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości.

Usługi wykonywane przy pomocy wysięgników koszowych

Nasze niezawodne podnośniki koszowe idealnie nadają się do wszelkiego prac związanych z czyszczeniem elewacji, okien, rynien czy dachów. Świetnie sprawdzą się także w przypadku, kiedy musimy zadbać o nienaganny wygląd drzew w ogrodzie. Wycinka i podcinka drzew w naszym wykonaniu z pewnością Cię zachwyci. Nie czekaj dłużej i wykonaj do nas telefon już dziś! Wynajem podnośników teleskopowych to dla nas czysta przyjemność!