Usługi podnośnikiem koszowym

Profesjonalne usługi podnośnikiem koszowym to rozwiązanie, które może przydać się w bardzo wielu sytuacjach, a popyt na nie nie spada. Nasza działalność rozpoczęła się od jednego podnośnika i z czasem rozwinęliśmy naszą infrastrukturę na tyle, że możemy realizować zapotrzebowania pokaźnej grupy klientów.

 

Kiedy warto zdecydować się na usługi podnośnikiem koszowym?

Podnośnik koszowy to urządzenie, które wyposażone jest w ramiona o różnej długości. Wysokość maszyny można więc dopasowywać do aktualnie realizowanego zlecenia. Dzięki temu nasze usługi są uniwersalne – przeszkodą przestaje być wysokość obiektu czy jego kształt.

Podnośnik jest niezastąpiony zwłaszcza w sytuacjach, w których nie ma innej opcji na dostanie się do konkretnego miejsca, np. podczas prac energetycznych. Po słupach wysokiego napięcia nie można się wspinać, a jakiekolwiek prace związane z tą konstrukcją powinny być precyzyjne i zachodzić z najwyższą ostrożnością. Wykorzystanie podnośnika koszowego nie tylko chroni ekipę przed porażeniem prądem, ale też zmniejsza ryzyko upadku z dużej wysokości.

Usługi podnośnikiem koszowym często dotyczą też pielęgnacji zieleni. Można ich używać zarówno do opieki nad wielkimi, rozłożystymi drzewami (np. podcinanie starych gałęzi, zagrażających zdrowiu lub życiu ludzi), jak i do nieco mniejszych formacji roślinnych, do których nie da się dostać w inny sposób.

Podnośnik koszowy to coś, co dobrze kojarzą m.in. mieszkańcy większych miejscowości. Można się z nimi spotkać nawet na ulicach dużych miast. Sprawne, precyzyjne działanie i bezproblemowe kierowanie sprawiają, że używa się ich również do instalacji, zdejmowania reklam, czy do realizowania murali. Usługi podnośnikiem koszowym w przestrzeni miejskiej wiążą się też z pielęgnacją budynków. Stabilna konstrukcja i ramiona, pozwalające osiągnąć maszynie znaczną wysokość sprawiają, że urządzenie przydaje się do mycia okien czy np. odnawiania elewacji.

Podnośnik Ruthmann przy dużym budynku

Czym charakteryzują się nasze podnośniki koszowe?

Maszyny tego typu powstały po to, żeby wspierać działalność człowieka i zwiększać jego bezpieczeństwo. Podnośnik koszowy powinien być więc:

 

  • W pełni sprawny

Bezawaryjność i solidność wykonania pozwalają sprawnie wykonać zadanie i zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom maszyny. Praca na wysokościach zawsze obarczona jest wyższym ryzykiem i należy podjąć wszelkie kroki, żeby je zminimalizować.

 

  • Poddawany regularnym przeglądom

Jedynie dokładne sprawdzenie podnośnika jest w stanie wykryć ewentualne usterki. Posługujemy się tylko urządzeniami, których sprawność potwierdzona jest przez specjalistów. Nasze maszyny są odpowiednio czyszczone i konserwowane, co dodatkowo pozytywnie wpływa na ich funkcjonowanie.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli mają Państwo jakieś pytania. Nasze usługi podnośnikiem koszowym świadczymy na terenie takich miast jak: Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Szczecin, Bydgoszcz, Kołobrzeg i Poznań.

– prace przy słupach wysokiego
napięcia do 44 m

 

 

– montaż reklam,
siatek, billboardów
i banerów reklamowych
na wysokości

– prace remontowe-porządkowe
na budynkach mieszkalnych,
przemysłowych, halach


– montaż okien
na wysokościach

mycie okien
i elewacji na wysokości

instalacja, montaż anten
w trudno dostępnych
miejscach


– czyszczenie, konserwacja,
rozbiórki kominów,
słupów, masztów

– montaż, demontaż
konstrukcji stalowych
na wysokości


–  malowanie na wysokości
–  wymiana, czyszczenie rynien
–  zabezpieczenia antykorozyjne

oraz wiele innych prac na wysokości.


– montaż okien
na wysokościach


pracę na liniach
wysokiego napięcia

24 godziny,

7 dni w tygodniu.

Do Państwa dyspozycji pozostajemy 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu.

 

RABATY dla stałych klientów!

Możliwość negocjacji cen
przy stałych zleceniach !

Sięgamy do 44 m nad ziemią.

Nasze podnośniki koszowe oferujemy na różnej wysokości nawet do 44 m.